KK Produkt    KK PRODUKT  -  WERSJA DO DRUKU:
drukuj

O firmie

Firma „K.K.PRODUKT” powstała w oparciu o 16 lat doświadczeń w przemyśle gumowym. Zdobyta przez te lata wiedza i umiejętności pozwoliły na utworzenie firmy która nie boi się wyzwań, zapewnia wysoką jakość wyrobów i stabilną współpracę.

  KK Produkt Kolbuszowa - zakład produkcyjny
  KK Produkt Kolbuszowa - zakład produkcyjny

Zajmujemy się produkcją formowych wyrobów gumowych, gumowo-metalowych z gumy spienionej, silikonu, pianek poliolefinowych, fibry i bezazbestowych materiałów uszczelkarskich.

Nasze produkty poprzez swoją różnorodność, jakość i dostosowanie do oczekiwań i wymagań klientów znajdują szerokie zastosowanie praktycznie w wszystkich gałęziach przemysłu.

Naszą dewizę” JAKOŚĆ -INNOWACYJNOŚĆ -SOLIDNOŚĆ” realizujemy poprzez:

  KK Produkt Kolbuszowa - JAKOŚĆ -INNOWACYJNOŚĆ -SOLIDNOŚĆ


JAKOŚĆ - stosowanie najwyższej jakości surowców i materiałów, ciągłe doskonalenie pracowników, pełną kontrolę procesu produkcji oraz powtarzalną jakość wyrobów.

INNOWACYJNOŚĆ - produkcja wyrobów wymagających nietypowych rozwiązań, technicznych i technologicznych, stosowanie nowoczesnych mieszanek gumowych, projektowanie i wykonawstwo skomplikowanych form i oprzyrządowania.

SOLIDNOŚĆ - partnerstwo w kontaktach, indywidualne podejście do każdego klienta, szukanie optymalnych rozwiązań cenowo-jakościowych, pomoc techniczna, terminowa realizacja zamówień.

Celem naszej działalności jest dostarczanie wyrobów i usług takiej jakości która zadowoli najbardziej wymagającego klienta i urzytkownika.

  KK Produkt Kolbuszowa - zakład produkcyjny
  KK Produkt Kolbuszowa - przykładowe wyroby


::  www.kkprodukt.pl